Türk Profesörü
Makedonya Eğitim Sistemi Fırsatı
Makedonya Eğitim
 
  makedonya üniversitesi
 
   
makedonya üniversitesi Struga Üniversitesi
makedonya üniversitesi Güneydoğu Avrupa Üni.
makedonya üniversitesi Mit Üniversitesi
makedonya üniversitesi New York Üniversitesi
makedonya üniversitesi St.Paul Ve Apotle Üni.
makedonya üniversitesi Esra Film Akademisi
makedonya üniversitesi Kiril Metodi Üniversitesi
makedonya üniversitesi Kalkandelen (Tetova) Üni.
makedonya üniversitesi Bitola Kliment Ohridski (Manastır) Üniversitesi
makedonya üniversitesi Amerikan Üniversitesi
makedonya üniversitesi Fon Üniversitesi
makedonya üniversitesi Turizm Ve Yönetim Üni.
makedonya üniversitesi Euro Balkan Üniversitesi
makedonya üniversitesi Goce Delcev Üniversitesi
makedonya üniversitesi
  Başvurular
 
Kayıt için gerekli belgeler
Anlaşmalı olduğu resmi kayıt ofisi
Merkezlerimiz
 
Başvurular
 
  Eğitim
 
Eğitim sistemi
Makedonya da kaliteli eğitim
Dil yeterliliği
Yök denkliği
Makedonca Türkçe Sözlük
Yurtlar
Master
 
Eğitim
  Tanıtım
 
Makedonya yı tanıyalım
Makedonya da yaşam
Sosyal aktiviteler
Yurtdışı Seyahat Sağlık Poliçesi
Askerlik Tecil İşlemleri
Pasaport harç bedelleri
Makedonya haritası
Video
Galeri
 
Tanıtım
  Anasayfa Anasayfa

Struga Universitesi


KESİN KAYIT GARANTİSİ

Sevgili anne babalar değerli öğrenciler Makedonya'daki üniversitelerle yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Türkiye'den gelecek olan öğrenciler için Eurostar'a verilen kontenjan dahilinde %100 kesin kayıt garantisi veriyoruz. Önemle Duyurulur.

%100 Üniversiteye başlama garantisi veremeyen firmalara ve şahıslara dikkat edin.

MAKEDONYA'DA ÜNİVERSİTE

EUROSTAR İMKANLARIYLA STRUGA ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜRKÇE EĞİTİM İMKANLARI

Makedonya’da bulunan Struga Üniversitesi ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Struga Üniversitesine öğrenci kayıtları başlamıştır. Önemle duyurulur.

Struga Üniversitesi Bölümler
1. Hukuk
2. Finans ve Pazarlama
3. Bilgisayar Mühendisliği
4. Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler
5. Kriminoloji ve Dedektiflik 
6. İş Ekonomisi  

Struga Üniversitesi

Bölümler Türkçe dili ile veriliyor. Kontenjanlarda yerinizi hemen aldıralım Üniversiteli olun.
Avrupa-College Struga oluşumuna uzun bir zaman yüksek-öğrenim kurumu olarak 2007-2008 öğretim yılında eğitim-öğretime enstitü olarak kurulmuştur.

Uluslararası politika ve akreditasyon sağlayan, ekonomik kalkınma için üç kolej cevre yönetimi için kalkınma adına Struga International University adını almıştır.

Modern dünyaya kaliteli personel ile kaliteli eğitim, öğrencilerine düşünmek, araştırıcı, uygulayıcı aktiflik bilgi becerileri kazandırmaktadır. Vizyon ve misyon olarak yabancı kurumların desteğini alarak yoluna devam etmektedir.

İngiltere Kensington College ve London City College, Amerikan Heritage Üniversitesi endüstri standartları gereği Hy sınıf Avrupa iş yeterliliği lisansı (EBCL) sunmaktadır. İngiliz iş grubu ile tanınan bu gruplar seckin kişi ve kurumlar desteğini almıştır.

Struga International University tamamen eğitim ve öğrencilerinin başarısı için yüksek kaliteli bir fırsat sunuyor. Mesleki alanlar fırsatı teknolojilerin son gelişmeleri kullanarak yaratıcı stratejileri kullanarak öğrencilere yardımcı oluyor. Eğitim ve günlük yaşamda teorik bilgileri, uygulama ve yeni yöntemlerin kullanılması sağlanıyor.

Öğrencilerimizin etnik varlığı ve farklı kültürler tanıyacağı uluslararası arkadaşları ile kampüs içinde restorant, cafe, kütüphane, laboratuar, çalışma odaları, 15-20 kişilik sınıfları ile refah ve sosyal ortam oluşturulabilir bir ortam sağlanıyor.

Küresel ilerleme, çeşitlendirme, sosyal sorumluluk ile yetenekleri ve becerileri yaratmak ve profesyonel bireyler yetiştiren Struga International University makedonyada örnek oluşturabilecek hedefler belirlenerek adını duyurmuştur. Kontenjanlar EuroStar ile alıyor başvurular gerçekleşip üniversiteli oluyorsunuz.

Fakülte ve Bölümler

İktisadi Bilimler Fakültesi

  • Ekonomi-İş
  • Pazarlama ve Finansal Yönetim

Hukuk Fakültesi

  • Hukuk
  • Dedektifler ve Kriminoloji

Siyasal Bilgiler Fakültesi

  • Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler

Bilgi Teknolojisi Fakültesi

  • Bilgisayar Bilimleri

 

  Anket
 
 
    Tanır Medya

Makedonya Üniversiteleri - Makedonya Üniversiteleri Adana - Makedonya Üniversiteleri Adıyaman - Makedonya Üniversiteleri Afyonkarahisar - Makedonya Üniversiteleri Ağrı - Makedonya Üniversiteleri Amasya - Makedonya Üniversiteleri Ankara - Makedonya Üniversiteleri Antalya - Makedonya Üniversiteleri Artvin - Makedonya Üniversiteleri Aydın - Makedonya Üniversiteleri Balıkesir - Makedonya Üniversiteleri Bilecik - Makedonya Üniversiteleri Bingöl - Makedonya Üniversiteleri Bitlis - Makedonya Üniversiteleri Bolu - Makedonya Üniversiteleri Burdur - Makedonya Üniversiteleri Bursa - Makedonya Üniversiteleri Çanakkale - Makedonya Üniversiteleri Çankırı - Makedonya Üniversiteleri Çorum - Makedonya Üniversiteleri Denizli - Makedonya Üniversiteleri Diyarbakır - Makedonya Üniversiteleri Edirne - Makedonya Üniversiteleri Elazığ - Makedonya Üniversiteleri Erzincan - Makedonya Üniversiteleri Erzurum - Makedonya Üniversiteleri Eskişehir - Makedonya Üniversiteleri Gaziantep - Makedonya Üniversiteleri Giresun - Makedonya Üniversiteleri Gümüşhane - Makedonya Üniversiteleri Hakkari - Makedonya Üniversiteleri Hatay - Makedonya Üniversiteleri Isparta - Makedonya Üniversiteleri Mersin - Makedonya Üniversiteleri İstanbul - Makedonya Üniversiteleri İzmir - Makedonya Üniversiteleri Kars - Makedonya Üniversiteleri Kastamonu - Makedonya Üniversiteleri Kayseri - Makedonya Üniversiteleri Kırklareli - Makedonya Üniversiteleri Kırşehir - Makedonya Üniversiteleri Kocaeli - Makedonya Üniversiteleri Konya - Makedonya Üniversiteleri Kütahya - Makedonya Üniversiteleri Malatya - Makedonya Üniversiteleri Manisa - Makedonya Üniversiteleri Kahramanmaraş - Makedonya Üniversiteleri Mardin - Makedonya Üniversiteleri Muğla - Makedonya Üniversiteleri Muş - Makedonya Üniversiteleri Nevşehir - Makedonya Üniversiteleri Niğde - Makedonya Üniversiteleri Ordu - Makedonya Üniversiteleri Rize - Makedonya Üniversiteleri Sakarya - Makedonya Üniversiteleri Samsun - Makedonya Üniversiteleri Siirt - Makedonya Üniversiteleri Sinop - Makedonya Üniversiteleri Sivas - Makedonya Üniversiteleri Tekirdağ - Makedonya Üniversiteleri Tokat - Makedonya Üniversiteleri Trabzon - Makedonya Üniversiteleri Tunceli - Makedonya Üniversiteleri Şanlıurfa - Makedonya Üniversiteleri Uşak - Makedonya Üniversiteleri Van - Makedonya Üniversiteleri Yozgat - Makedonya Üniversiteleri Zonguldak - Makedonya Üniversiteleri Aksaray - Makedonya Üniversiteleri Bayburt - Makedonya Üniversiteleri Karaman - Makedonya Üniversiteleri Kırıkkale - Makedonya Üniversiteleri Batman - Makedonya Üniversiteleri Şırnak - Makedonya Üniversiteleri Bartın - Makedonya Üniversiteleri Ardahan - Makedonya Üniversiteleri Iğdır - Makedonya Üniversiteleri Yalova - Makedonya Üniversiteleri Karabük - Makedonya Üniversiteleri Kilis - Makedonya Üniversiteleri Osmaniye - Makedonya Üniversiteleri Düzce

| Makedonya Vize | Makedonya Cephesi | Makedonya Konsolosluğu | Makedonya Uçak Bileti |
| Makedonya Konumu | Makedonya Haritası | Makedonyada Eğitim | Makedonyadaki Üniversiteler |
| Makedonyada Üniversite | Makedonyada Hayat | Makedonyada Yaşam |
| Makedonyada Üniversite Eğitimi |